Vyhledávání


Kontakt

Tomáš Erben - elektrikářské práce
pro celou Prahu a blízké okolí

604 516 344

E-mail: elektrikarerben@seznam.cz

Fotogalerie: Elektro služby

Elektrikářské práce - služby

Již od roku 1990 pro Vás zkvalitňujeme své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří se na nás se svými požadavky obrací již po mnoho let. Spokojený zákazník je totiž naší prioritou.

Především se specializujeme na elektrotechnické práce týkající se elektroinstalace v bytech a domech, kancelářích, učebnách, ordinacích a podobně. Věnujeme se nejen malým pracím jako jsou třeba opravy a výměny zásuvek, světel, spínačů, a jističů, zjišťování závad a jejich odstraňování, ale i pracím většího rozsahu, jako je elektrická instalace pro nově budované kuchyně, koupelny, pokoje či samostatné okruhy pro zásuvky k pračkám, sporákům a světlům, výměny bytových rozvaděčů nebo tvorba nové kompletní elektrické instalace celého bytu, chaty či domu.

Nezapomínejte, že při práci s elektřinou a elektroinstalacemi je vždy lepší a hlavně bezpečnější využít služeb odborníka než riskovat znehodnocení spotřebiče či interiéru, v horších případech i vážný zdravotní úraz. Využijte proto našich schopností a zkušeností s elektroinstalacemi menšího i většího rozsahu.  S výsledkem budete jistě spokojeni.

Elektroinstalace                            

Rekonstrukce

Revize a kontrola

   objednávejte naše služby na:

604 516 344