Naše služby

Elektrikářské práce a revize

Již od roku 1990 pro Vás zkvalitňujeme své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří se na nás se svými požadavky obrací již po mnoho let. Spokojený zákazník je totiž naší prioritou.

Především se specializujeme na elektrotechnické práce a revize týkající se elektroinstalace v bytech a domech, školách, kancelářích, ordinacích a podobně. Věnujeme se nejen pracím většího rozsahu, jako je elektrická instalace pro nově zbudované kuchyně, koupelny, pokoje či samostatné okruhy pro zásuvky k pračkám a sporákům, výměny bytových rozvaděčů nebo tvorba nové kompletní elektrické instalace, ale provádíme také výměny zásuvek, světel, spínačů, a jističů, zjišťování závad a jejich odstraňování 

Nezapomínejte, že při práci s elektřinou  je vždy lepší a hlavně bezpečnější využít služeb odborníka než riskovat znehodnocení spotřebiče či interiéru, v horších případech i vážný zdravotní úraz.

Nová kompletní elektroinstalace

Nová elektroinstalace pro byty, kanceláře, učebny či domy


Revize elektrických spotřebičů

Elektrorevize ručního nářadí a spotřebičů se šňůrovým přívodem dle ČSN 331600 a 331610.
 

Nové zásuvkové rozvody pro kuchyně, sporáky, myčky, pračky a další

Samostatné světelné či zásuvkové okruhy, např. k pračkám, sporákům

Rekonstrukce a opravy elektroinstalace

Rekonstrukce a opravy elektroinstalace

Provádíme částečné úpravy i kompletní rekonstrukce elektřiny v bytech, kancelářích, obchodech, ordinacích, školách i domech. Instalaci provádíme pod omítku či v lištách.
 

Revize elektroinstalace a hromosvodů

Revize elekroinstalace bytových domů, firem, obchodů, úřadů, škol, 


Elektrikářské práce

Výměna zásuvek, světel, spínačů, jističů, zjišťování závad a jejich odstraňování.